#16 2010-10-05 01:31:00

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: Młodzi i Rap

Nie mam osobiście nic do bragga (zresztą, Enzym, dobrze o tym wiesz), tylko należy rozgraniczyć bragga od 'bragga', rapera od 'rapera', a tu już głos powinien zabrać nie tłum fanek spod sceny.. Tu oceną zajmuje się 'starszyzna'. "(...)Enzym - mam podstawy do bragga..." owszem masz, jak i predyspozycje, ale nie widzę u Ciebie krytyki dla kogoś, kto jedynie USIŁUJE BYĆ FAJNY w szkole dobrze prawisz, udzielaj się proszę. Może przez więkssze zainteresowanie dobrych, miejscowych MS's poziom pójdzie w górę, albo chociaż wróci do czasów NPD kto wie

PS do Giętasa: Twoja sygnatura to żart, czy tak to postrzegasz?

Offline

 

#17 2010-10-05 13:17:14

 Giętas

Forumowy Wyjadacz

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 440

Re: Młodzi i Rap

oczywiście że żart wstawiłem to na sygnature dla śmiechu bo gdy kiedyś chciałem sie dowiedzieć czegoś o trueschoolu gdy po przeczytaniu tych informacjii zjechałem na dół strony ktoś w komentarzu napisał że " trueschool " to szkoła dla dzieci które były w poprawczaku i poprostu rozbawiło mnie to ;] a i Drogi Admninistratorze rozumiem że nie podoba Ci sie ta cała sytuacja te pozerstwo rapowanie żeby mieć fejm w sql albo jakieś tłumy pietnastek niewiem co o mnie sądzisz ale ja rapuje dla siebie...nie dla braw poprostu lubie to robić uwierz mi że nie wkręcam kitu...a te numery które tu wstawią są może i słabe ale ja jeszcze dopiero zaczynam rapować nagrałem ledwie moze z 10 kawałków i przede mną długa droga i moja prośba jest taka że pomimo tego dziadostwa z którym sie kojarzą młodzi raperzy pamiętaj też o tych którzy to robią naprawde z serca fakt a co do moich numerów wstrzymam sie narazie ze wstawianiem ich tutaj rozumiem że nie ten poziom ale wstawiając to na forum też liczyłem na pomoc od ludzi takich jak ty Lolek jak Enzym itd no ale nie szkodzi skoro mówicie że musze ćwiczyć to ćwiczyć bd noi może kiedyś starszyzna doceni moje wysiłki  i jeszcze raz przepraszam za offtop

Ostatnio edytowany przez Giętas (2010-10-05 13:18:01)


"jeżeli ktoś zbłądził w życiu to nie z powodu wersów
tylko przez własną głupote która podpowiada Sercu!!!"

Offline

 

#18 2010-10-05 13:28:57

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: Młodzi i Rap

Nie piszę teraz tylko do Ciebie, ale ogółem: jeśli ktoś przyjmuje krytykę, to spoko, nikt się nie czepia - w końcu każdy zaczynał. Jeśli jednak gościu, który nagrał swój ósmy numer w życiu, nazywa siebie MC i na dodatek po słowach krytyki obrzuca wyzwiskami autora owej krytycznej wypowiedzi, to chyba jest coś nie halo, prawda?

Offline

 

#19 2010-10-05 13:47:25

 Giętas

Forumowy Wyjadacz

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 440

Re: Młodzi i Rap

no pewnie że nie ale jak to młodzi młodzi gniewni...a tu nie ma miejsca na gwiazdorzenie sie....na starcie to trzeba być nie pokornym ale na bitach a nie na forum ;]


"jeżeli ktoś zbłądził w życiu to nie z powodu wersów
tylko przez własną głupote która podpowiada Sercu!!!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą Proponujemy worldhotels-in.com RĂŠsidence privĂŠe Schwendau