#1 2010-10-11 22:48:20

 LCzarny

Stały Bywalec

Na pirv
Skąd: Patologiczna Strona Miasta
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 202

Ja jako Writer

Siemano Pomysł ciekawy więc zacznę xD Ogółem nie będę pierdolił ile mam lat ale rapem/hip-hopem jaram się od 10 lat, może nie hh a bardziej samym rodzimym rapem, zaczęło się niewinnie na kasetach, Slumms Attack na legalu, potem krótka zajawka na Bauns typu Tede ,Brx.
Teksty zacząłem pisać w 4tej klasie podstawówki (teraz 3 liceum) nie ogarniałem jak można to nagrać nie miałem wtedy neta ani odpowiednich znajomych, pisałem pisałem pisałem, pierwsze numery i jedne z ostatnich nagrałem jakieś 3,4 lata temu miałem koleżków z gimnazjum z którymi mogłem coś nagrać.
Razem z tą ekipą zagrałem parę "występów" wspominam każdy zajebiście, ale nie o tym mowa a mowa o pisaniu,
Przy pisaniu inspiruje się ludzkimi problemami ,codziennością życia chłopaków z koszalińskiego ZOO.LC, w tekstach nie ściemniam, nie znoszę braggi, jest to dla mnie marnowanie czyjegoś potencjału...W tekstach poruszam tematyki takie jak; zdemoralizowana młodzież ,własne refleksje na temat używek,hatuje hipokryzję ,pozerstwo , i pseudo jebanie policji , mogę to streścić takim zdaniem ""Ten kto mnie nie zna , nie zroumie " .
Poza pisaniem tekstów, piszę wiersze, piosenki , także w języku angielskim.
Irytują mnie ludzie, którzy po nagraniu numerów doczepiają sobie pawie pióra i zwą się raperami,
Jeśli chodzi o nagrywanie ... Rapperem nie jestem, ani mc, po prostu Writer ; ] Pozdrawiam
Zamieszczę jedną swoją zwroteczkę może ktoś powie co poprawić, jeden z sentymentalnych numerów:

kopę lat, nie widziałem tych twarzy
żadne pierdolenie, lecz sentyment jarzysz?
można się na ludziach sparzyć, potem im wybaczyć
już nie długo będziemy sobie mówić o swojej pracy
tutaj był ten placyk zabaw grabki i wiaderka
zabawa w chowanego,ganianego, berka
i tak zerkam, że już ja to nie ten
dzieciak który po tym boisku biegł
dziś gruby dzwięk przeszywa mnie na wskroś
wczoraj jeszcze miałem to coś
a dziś gruby ze mnie gość
i dość ziom, pytam więc co u Ciebie
mimo że jest nieciekawie mówisz że jest lepiej
znamy siebie ej dobre pare lat
mało mamy na liczniku więc to czasu szmat
Ej pytam co u Ciebie kumasz brat?


i open a window i see the same street
i heard the same sound,and beat made from that
same faces,different personalities
they changed in fight for facilities

Offline

 

#2 2010-10-11 23:36:50

 Giętas

Forumowy Wyjadacz

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 440

Re: Ja jako Writer

jak dla mnie zwrotka złożona fajnie sentymentalna powracająca do twojej przeszłości coś troche jak VNM bek tu oldschool  mógłbyś tam przytoczyc kilka takich spraw ze swojego życia jeśli miałbym sie do czegoś przyczepic to tylko do tego że twoje numery o których napisałeś wyżej są dla tych co cie znająbo inni mogą cie nie skumać jak dla mnie to minus ale robisz to dla siebie i dobrze ale wiesz jednak to troche wg mnie ujmuje twojej zwrotce ale ogólnie to podoba mi sie sam pisze teksty i może sam kiedyś tu zamieszcze jakąś swoją zwrote dla mnie jest git pozdro


"jeżeli ktoś zbłądził w życiu to nie z powodu wersów
tylko przez własną głupote która podpowiada Sercu!!!"

Offline

 

#3 2010-10-12 15:05:42

 LCzarny

Stały Bywalec

Na pirv
Skąd: Patologiczna Strona Miasta
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 202

Re: Ja jako Writer

thx za konstruktywną wypowiedź i przeczytanie tego syfu.


i open a window i see the same street
i heard the same sound,and beat made from that
same faces,different personalities
they changed in fight for facilities

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Tuchów przegrywanie kaset vhs warszawa usuwanie adblue massey fergusson przegrywanie kaset vhs łódz