#1 2014-11-24 14:42:33

tosia

Świerzak

Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 13

po prostu rewelka na problemy z cerą

Myślę że niejedna z was z przerażeniem patrzy w lustro, że znowu coś tam znajdzie. Łykam regularnie cynk, ale zawsze jest strach ze pojawi się jakiś pypeć. Przypadkowo babka w aptece poleciła mi krem na takie problemy. Nazywa się Himalaya http://www.doz.pl/apteka/p25429-Himalay … yskom_30_g . Wystarczy dosłownie wziąć troszeczkę na palec i posmarować odbarwione miejsce. Rano już nie ma po nim śladu. Polecam wam.

Offline

 

#2 2015-04-18 18:15:16

kontestujący

Świerzak

Zarejestrowany: 2014-08-16
Posty: 8

Re: po prostu rewelka na problemy z cerą

No nie wiem czy chodzenie po porady do wujka Google, czy słuchanie porad na ulicy to zawsze dobry pomysł. Myślę że czasem trzeba wejść po prostu do lekarza. Czasem normalnie wyglądająca opryszczka może mieć źródło w towarzyszącej jej wirusowej grypie, innym razem to może być uczulenie. A może to też być gronkowiec. Jak studiowałem we Wrocławiu do dermatologa chodziłem do ProClinick . Tam najczęściej dawano mi receptę na maści do zrobienia.

Offline

 

#3 2016-04-18 20:30:04

traszka

Świerzak

Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 7

Re: po prostu rewelka na problemy z cerą

Moja prababcia nigdy nie miała problemów ze skórą. Miała gładką skórę i długie czarne włosy plecione w warkocz. Pamiętam je mimo że zmarła jak miałam 6 lat. Podobno do mycia używała deszczówki lub śniegu, mimo że mieli w domu wodę bieżącą. Podobno deszczówka wpływa na włosy jak balsam. Czytałam, że miękka woda ułatwia działanie detergentom, ułatwia też ich spłukiwanie. Znalazłam też producenta zmiękczaczy wody do celów domowych - Firmę Proeko . Nie tylko deszczówka dobrze robi naszej urodzie, ale i chroni nasze pralki i zmywarki przed osiadaniem się kamienia, czyniąc ich działanie wydajniejszym. Zastanawialiście się nad tym ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Przede wszystkim zapewniamy szeroki zespół