#1 2016-04-12 20:54:54

jamalik

Świerzak

Zarejestrowany: 2015-04-22
Posty: 6

Strona firmowa

Witajcie. Chciałbym mieć stronkę firmową, zależy mi na profesjonalnym wyglądzie i tym by była bezawaryjna, nie wymagała ode mnie za dużo "uwagi" czy jakichś super umiejętności jesli chodzi o jej obsługę. Nie planuję tam ciągle czegoś dodawać, to ma być taka moja wizytówka w sieci, wiecie - adres kontaktowy, może kilka zdjęć, nie mam jeszcze jakiejś jasnej perspektywy co i jak miałoby wyglądać. Mój kolega, gdy mu powiedziałem czego oczekuje polecił mi coś takiego https://www.nazwa.pl/strony-www/katalog-stron/ Czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania? Czy macie jakieś doświadczenia w temacie korzystania z gotowych szablonów? Czy wymagają one jakiejś konfiguracji czy obsługi ze strony użytkownika? Czy jako osoba o nikłym pojęciu o sprawach tego rodzaju powinienem dać sobie radę waszym zdaniem? Znajomy nie był zbyt wylewny, po prostu przesłał mi namiar w postaci linka, nie znam nikogo kogo mógłbym się zapytać o radę, dlatego tak bardzo zależy mi na waszych opiniach, za które z góry dziękuję.

Ostatnio edytowany przez jamalik (2016-04-12 20:55:07)

Offline

 

#2 2016-10-18 18:17:53

uklejka

Świerzak

Zarejestrowany: 2014-08-14
Posty: 6

Re: Strona firmowa

Samo założenie strony internetowej jeszcze wiosny nie czyni. By odniosła ona sukces niezbędne jest współdziałanie ze specjalistom od e-marketingu i SEO. Czynności te powinny być skorelowane z odpowiednia treścią strony. Dobór słów kluczowych, fraz istotnych dla wyszukiwarek. Potem dopiero można rozpocząć działania promujące stronę. Myślę, że jeśli nie masz dużego doświadczenia w tej dziedzinie to lepiej zlecić komuś. Nazwę znam i na pewno znajdziesz tam fachową pomoc jeśli chodzi o webdesign jak i inne kwestie. Mogę też polecić tę firmę -> New Project jeśli chodzi o szeroki zakres e-usług, szczegóły znajdziesz na ich stronie. Z gotowych szablonów nie korzystałam, ale jak zadasz pytanie w nazwie na pewno Ci coś doradzą.

Offline

 

#3 2016-11-02 14:20:50

annadekiel

Świerzak

Zarejestrowany: 2016-11-02
Posty: 1
WWW

Re: Strona firmowa

Hej,

spróbuj od zwykłego Wordpressa, żeby była lekka. Wydaje mi się, że do 1.000 PLN da się kogoś złapać na peopleperhour.com.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs