#31 2008-10-04 11:20:11

Nostradamus

Admin

3202207
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 816

Re: TEDE

Ok kończymy ten temat, a jego podsumowanie brzmi następująco: Tede robi dobry rap, ludzie się zmieniają a wraz z nim zmienia się świat i niech to każdy zinterpretuje na swój sposób


http://img262.imageshack.us/img262/4199/syggm3.jpg

Offline

 

#32 2009-07-27 21:53:50

 LCzarny

Stały Bywalec

Na pirv
Skąd: Patologiczna Strona Miasta
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 202

Re: TEDE

widze ze temat dosc stary ale moze ktos odpisze bardzo mnie urazila wypowiedz mef'a a dokladnie o tych ciuchah
ja zyje w trudnych warunkach,ale sa inni co maja ciezej zyje sobie w takim slumsie starsza ledwo wiaze koniec z koncem
i wyobraz sobie ze musze zapierdalac 4 razy w tygodniu plus szkola zeby miec na prad internet i zapierdalam w nowych ciuchach a dochodzac do puenty mojej wypowiedzi uwazasz ze chlopaaki z ulicy jak to powiedziales uliczniaki musza byc brudasami w obdartych spodniach i bluzach?!kazdy sobie radzi jak moze i to ze biega se w nowym stoprocencie nie oznacza ze jest bogaty to samo tyczy sie pejii *** chlopak nie mial nic w koncu zaczal nagrywac rap zaczelo mu to dobrze wychodzic,a ci co ogladali z nim program na mtv to wiedza co tam powiedzial,i tak jestem przeciwnikem robienia hajsu z rapu bo rap narodzil sie w biedzie ci co go robili robili go dla ideii dlatego mowi sie ze rap is dead bo teraz raperzy to teraz bogate skurwysyny co sie chwala np co oni nie maja,i teraz to nie jest rap tylko *** wie co napewno nie jest robiony dla ideii a ci co go robia dla hajsu i sie z niego dorobili to juz nie maja o czym nawijac tylko o swoim obecnym stanie zycia...a co tematu robi chlopak hajs,napierdala koks z mojego osiedla i sie cieszy chlopak,dlatego ja uwazam ze wielu z was, nawet nigdy nie zastanowila sie nad geneza rapu,bo wiekszosc z mc proboje nagrywac,robic ksero *** takiego gurala,co napewno nie robi rapu bo jest to muzyka o zyciu i glownie o biedzie o trudnosciach zycia i nikt w polsce nie robi rapu ani peja ni td ani gural ani nikt z graczy ktorzy sa obecnie na scenie napewno znajdzie sie ktos w polsce kto robi rap,szanuje hip-hop,ale poprostu jezeli lezysz gleboko pod ziemia w trumnie i nagle odzyjesz i zaczniesz walic to i tak nikt cie n ie uslyszy,obecny wykonania pseudo raperow mozna nazwac piosenkami,bo rap to nie byla muzyka jak slyszalem w jakims z wywiadow,a i *** wszystkich dzieciakow co pisza komentarze typu"*** go tylko o nawija jak mu jest zle"a wlasnie tak powstal rap,z biedy,z zewnetrznego wkurwienia na system,i rap mial byc cos ponad gatunkiem muzycznym,czyms unikatowym czyms prawdziwym,a nie jakimis *** kpinami typu"ide do klubu ruchac dziwki moja ekiupa jest ze mna mamy kieszenia hajsu...*** wyszlo jak wyszlo haotycznie z bledami ale jak ktos mi napisal ze td sie nie sprzedal to prawie sie nie wjebalem na ziemie ze smiechu bo sprzedal sie juz kazdy,jedyne plytki jakie szanuje,za prawdziwy rap,to hg klucz,pm81 hzs,i plyta sokola wwo witam was w rzeczywistosci to ostatnie plyty rapowe a nie jakies disco polowe skladanki,nie obrazajac  dp bo ten gatunek bl dla rpzrywki i taki pozostal tyle sorki ale ci co mysla jak ja zrozumieja to wypowiedz

Ostatnio edytowany przez LCzarny (2009-07-27 22:02:17)


i open a window i see the same street
i heard the same sound,and beat made from that
same faces,different personalities
they changed in fight for facilities

Offline

 

#33 2009-07-28 00:34:42

b-boy Aistur

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 773
WWW

Re: TEDE

Jak ktoś pochodzi z bogatej rodziny, to nie może nawijać, bo nie wie nic o biedzie? Rap jest w sercu, może nawijać milioner, czy biedak i nie ma ograniczenia dla nikogo, że "Ty masz tyle hajsu to Ty nie możesz nawijać, ale Ty już możesz bo Twoi rodzice wiążą ledwo koniec z końcem".  Wątpię, że ludzie mają w planach w przyszłości być nikim, każdy chce dojść do czegoś, chce się ustatkować i mieć ten pierdolony hajs. Dlaczego więc nie może zarobić na czymś co kocha? w tym przypadku na rapie? Hajs nie jest zły, jeśli jest zarobiony ciężką pracą.

Offline

 

#34 2009-07-28 00:45:58

 LCzarny

Stały Bywalec

Na pirv
Skąd: Patologiczna Strona Miasta
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 202

Re: TEDE

slabo to przeczytales a jesli przeczytales to nie zrozumiales jesli rap ma sie w sercu nie robilo by sie z niego blazenady,tj,td co w sercu ma koks np.dobra tyle odemnie to jest twoje zdanie a swojego nie bd nazucal bo po to jest forum zeby konfrontowac poglady dzieki za odp.


i open a window i see the same street
i heard the same sound,and beat made from that
same faces,different personalities
they changed in fight for facilities

Offline

 

#35 2009-07-28 17:47:29

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: TEDE

Tede jest filarem tej sceny od lat i nic tego nie zmieni. Ja w przeciwieństwie do poprzednika wychowałem się na 3H i Warszawskim, a nie na Notesie, który swoją drogą był już dosyć mocno (jak to niektórzy mówią: komercyjny ?! o_0 ). Wracając do tematu, Tede jest w mediach, owszem, jest również na nielegalach, które swoim poziomem, oraz długością trwania (mixtape) są bardziej ambitne, niż nie jedno LP raperów (jak to określacie) "NIEKOMERCYJNYCH" (tu pojawia się ironiczny śmiech). Można robić to na dwa sposoby: dobrze i skromnie (czyt. eLdoKa), lub dobrze i z rozmachem (czyt. TEDE). Można to robić również na "pół etatu" jak WIĘKSZOŚĆ tej sceny, od Waszych ulubieńców począwszy. Nie mówcie, że TEDE z biegiem lat się sprzedaje, bo każdy raper poszedł z duchem czasu, i tak odpowiednio: Pezeta pierwsza płyta (Muzyka Klasyczna), ni w dupę ni w oko nie przypomina Rozrywkowej (i to nie tylko za sprawą różnicy między NOON'em i SZOGUN'em na nutach), jest to różnica lat i doświadczenia, tudzież przeżyć, których z upływem ich doświadczali. Tu podałem tylko przykłady, bo o gustach nie zwykło się dyskutować i nie chcę być zaraz obsmarowany przez pana XYZ, ZYW, czy XXX za Onara, Peję czy PTP. Moim zdaniem jest to kwestia upływu lat, chęci, umiejętności, a przede wszystkim głowy na karku do tego biznesu (jakim niewątpliwie stał się rap). TEDE potrafi zaskoczyć i potrafi zarabiać, nic w tym złego. A niektórym radzę zagłębić się w rap zza oceanu, bo w końcu tam się to wszystko zaczeło... Big Up!

Offline

 

#36 2009-07-28 22:09:48

EnaloLovesCali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 97

Re: TEDE

legendy prlu to akurat jeden z najlepszych programow na tvn turbo takze bez ironii prosze hehe co do TDFa to mam takie zdanie jak PLW i Lolek- zupelnie nie rozumiem tych co sie spinaja na niego, podczas gdy wiekszosc tych 'prawdziwych' artystow na rodzimej scenie bierze podobne hajsy za koncerty i zgarnia podobny sos za plyty, jednoczesnie opychajac gowniarzom koszulki z logo zespolu za stowe i bluzy za stow dwie. smieszne to dla mnie, nigdy w zyciu nie kupil bym sobie bluzy Prosto albo czegos w tym stylu, ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie, swoje poglady.

Offline

 

#37 2009-07-29 10:03:17

robson

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 218
WWW

Re: TEDE

Serdel napisał:

Dzieciaku ? patrz do kogo gadasz idioto ... prawdziwy to ten ktory nie jest robiony dla kasy Pokój!

Moja babka ma rente 700 PLNow z czego przepierdala znaczna kwote na leki. Falszuje tak w *** ze nei czuje, ze rymuje i dobrze jej to idzie.
"wila wianki i wrzucala je do falujacej wody..." - moja babka jest OG a.k.a. real best alive raper na w. Polskiego? jest trill, true i co tam jeszcze ?
JEST RAPEREM nie sprzedajacym sie!?

W ogole pierwsze posty tego tematu sa tak beznadziejnie pojebane i nie maja zadnego uzasadnienia merytorycznego ze mnie sie chce smiac z autora, troche dziwne te podejscie do sprawy.
"Tede sie sprzedal..." A gdzie? Na allegro?
"Ogolnie beka, tede ***, chwdp, tede frajer, tede idz truskawki zbierac a nie zarabiasz na zycie, jestes raperem, twoje texty muwiom wyraznie "czlowiekk tee to wyscig szczurow" ale co tam, twoje texty sa interpretowane w sposob niezrozumialy najwdoczniej rzesza twoich przeciwnikow ma swoje nasrtane i tyle."
Swoja droga sram na tych spinaczy dup, ktorzy niejako uwazaja go za pseudo rapera a nie spojrza na Peje, HG, i tym podobne robiace rownie dobre pieniadze co Tede.

Ostatnio edytowany przez robson (2009-07-29 10:07:15)

Offline

 

#38 2009-07-29 13:33:08

badziew

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 60

Re: TEDE

tedzik jest gosciem. jako czlowiek, jako biznesman, jako prowadzacy opt, jako glowa wj i jako raper. wszystko to robi dobrze. ma zajebista wytwornie do ktorej przyjmuje caly czas nowych graczy. robi ciuchy. a ludzie robia sobie w nich zdjecia i wysylaja mu na fotobloga. prowadzi opt. program ma zajebista tematyke, taka akurat pod tedzika. w tym programie on odwiedza swoich kumpli, oni pokazuja mu auta, robi to tottalnie bez spiny. ex w pimp my ride jest sztuczny jak dokia n95 z 2 slotami na karty sim. cala jego ekipa i on na czele graja jakby to byla ich zyciowa rola i idzie im to fatalnie. uwielbiam x to the z ale w tym programie jest dla mnie smieszny. tedzik robi to lepjej. jest jeszcze bardzo istotny fakt. jezeli komercyjny artysta jakim jest tede budzi takie kontrowersje w polsce, to wyobrazcie sobie gdyby tego typu raperow byloby 30 a nie 1. wszystko byloby elegancko a o tedziku nie byloby gadki nawet. tdf szanuje swoich ludzi, nie jest typem ktoremu od hajsu odjebalo juz doszczetnie. jezeli jest dobry w tym co robi niech to robi, a my sie nie wpierdalajmy. alleluja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Technologie kterou při výrobě septiků agabka.net.pl afmed.net.pl adsolis.net.pl adide.info.pl