#1 2016-04-04 22:46:28

tosia

Świerzak

Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 13

Pies

Witajcie. Mieszkam w dosyć małym mieszkaniu (w bloku) i od dawna marzę o psie. Moje mieszkanie ma jednak dwa małe pokoje, dodatkowo tą przestrzeń dzielę z resztą rodziny. Przekonują mnie że sprowadzenie do domu psiaka nie będzie dobrym pomysłem,głównie ze względu na jego komfort życia. Pies jednak musi mieć swoje miejsce, jakiś "swój kącik", z tym rzeczywiście mogłoby być ciężko. Z drugiej strony są przecież bardzo małe rasy jak na przykład psy.elk.pl/rasypsow/63,opis-rasy-chihuahua.htm - czy taki pies też potrzebuje tak dużo miejsca? Przecież nikt nie mówi o tym, że zwierze nie będzie wychodziło na spacery... Rozumiem argumenty różnego rodzaju, ale ten o "przestrzeni życiowej" jakoś do mnie nie przemawia. Ciekawa jestem co Wy uważacie? Przecież chyba lepiej będzie takiemu pieskowi u mnie niż w budzie w schronisku? Ona też nie jest za duża, byłam i przekonałam się na własne oczy. Jaka jest Wasza opinia w tej sprawie?

Ostatnio edytowany przez tosia (2016-04-06 19:27:47)

Offline

 

#2 2016-10-08 20:06:47

slawoj

Świerzak

Zarejestrowany: 2016-10-05
Posty: 2

Re: Pies

Oczywiście, że to argument nietrafiony jesli to będzie mały pies. Wiadomo, że duże psy potrzebują przestrzeni i do mieszkania w bloku się nie nadają, ale taki np. york, dlaczego nie? Ja osobiście nie mam psa tylko kota i nie ma problemu z tym by znalazł miejsce dla siebie w naszym nie za dużym mieszkaniu. Raz jest to szafa, raz grzejnik. :-) W zasadzie nigdy nie siedzi w swoim koszu. Co do psa, to musisz przede wszystkim mieć dla niego czas, to jest najważniejsze. Ja swojemu kotu co jakiś czas kupuję tego rodzaju zabawki https://www.petstation.pl/koty/koty-zabawki/koty-wedki Zabieramy go też na każdy wyjazd i mimo że ma specyficzne usposobienie nie wyorażam sobie inaczej postępować. Jeśli jesteś na to przygotowana, odpowiedzialna, to myślę, że nie powinnaś się zastanawiać. Pamiętaj tylko że to będzie nowy członek Twojej rodziny i musisz o niego dbać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gokart spalinowy wypożyczalnia przyczep lublin złomowanie pojazdów katowice