#1 2010-10-02 22:06:56

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Bany użytkowników

Łasek napisał:

Rozpierdol w Bani.
Chory Pierdolnięty Raper, Jaram Sie *** !

Nie wiem, czy masz jakiś problem ze sobą, czy może jesteś aż tak ograniczony, że nie znasz normalnych epitetów i zwrotów?
To by tłumaczyło, dlaczego nie zrozumiałeś treści mojej wiadomości prywatnej. Zacznę więc jeszcze raz: to forum czytają nie tylko gimnazjaliści z wąskim umysłem, ale również ludzie z innych miast (to chyba jednak trochę kiepska wizytówka koszalińskiego rapu), więc radzę się uspokoić i może jednak zajrzeć od czasu do czasu do słownika? Poznać parę nowych słów? Uświadomić sobie, że bogactwo języka polskiego nie polega na ilości przekleństw w nim istniejących? Bo trzy przekleństwa na dwa zdania świadczą o Twoim naprawdę niskim poziomie intelektualnym.

To jest OSTATNIE OSTRZEŻENIE, jeszcze raz ukaże się podobna Twoja wypowiedź, a będzie ban.

Offline

 

#2 2010-10-03 01:27:33

 MarioUK

Moderator

2387615
Skąd: Doncaster
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 108

Re: Bany użytkowników

Ja bym proponował bana dla przykładu bo tak jak napisał czytają to również osoby nie związane ze sceną koszalińską, a pokazuje "Nas" z tej gorszej strony!! Troszkę kultury i mniej szczeniactwa przydałoby się temu forum.

Offline

 

#3 2010-10-03 02:08:01

 Giętas

Forumowy Wyjadacz

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 440

Re: Bany użytkowników

Lolkowi nie chodziło o to żeby nie klnąc wcale tylko o to żeby używac innych epitetów i wyrażen bo skoro przeklinasz zamiast normalnej wypowiedzi to znaczy ze masz zawęzone horyzonty jesli chodzi o słownictwo a twoje przeklinanie jest alternatywą dla tego słownictwa więc nie używaj przeklenstw w nad miarze ale jeśli to koniecznie nie rób tego wcale ja też bym sie do tego chetnie zastosował pozatym brak ci szacunku do kogos od cb starszego bo nazwałeś Lolka "jakims tam typkiem" a co do płyty jak narazie odsłuchałem tylko love forewer sprawdze reszte i może wtedy sie wypowiem


"jeżeli ktoś zbłądził w życiu to nie z powodu wersów
tylko przez własną głupote która podpowiada Sercu!!!"

Offline

 

#4 2010-10-03 11:34:37

PatrysCZM

Admin

1546735
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 1098
WWW

Re: Bany użytkowników

Ja proponuję zrobić tak jak na każde forum przystało i jak jest na innych forach,które osobiście moderuję.
1. Sporządzić regulamin.
2. Stosować ostrzeżenia,przykładowo 5 ostrzeżeń (nie dostosowań się do regulaminu),ban i koniec rozmowy.
Innego wyjścia nie widzę.


Reszta MC's się tylko sypie jak worek mąki,mają w sobie tyle życia,że raczej są bezpłodni...
http://img.userbars.pl/144/28640.gif
http://img.userbars.pl/120/23908.png

Offline

 

#5 2010-10-03 12:57:13

biskent

Częsty Gość

Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 103

Re: Bany użytkowników

A ja bym te forum w pizdu usunął.

Offline

 

#6 2010-10-03 13:06:25

lacville76

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 35

Re: Bany użytkowników

niech nie będzie niczego

Offline

 

#7 2010-10-03 23:38:09

 02Lolek

Admin

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 356

Re: Bany użytkowników

Póki co musi działać (reszty nie zdradzam;) - coś musi być) zasady od przyszłego poniedziałku będą dostępne dla wszystkich użytkowników!

PS dla znajomych łaska: mała zagadka wystawicie na sprzedasz TRABANTA i BMW; który samochód będzie cieszył się powodzeniem? Trabant, który więcej przejechał i wciąż jest na chodzie, czy nowe BMW (z żałosnym wyposażeniem), które ledwo wyjechało z serwisu?

www.youtube.com\02LolekNPD <-- to się dzieje w muzyce!

Młodzi są zadufanymi w sobie 'osobnikami', dla których przyjęcie wszelakiej krytyki graniczy z cudem! Oni są najlepsi i 'zjadają wszystkich na tej scenie'! Mało tego; osobnicy bliżej nieokreśleni w 'statucie rapera', typu: Enzym, Mino, Peti, Szyna, Nejle, Wonz, Q100, Afekty (nie będę Was wymieniał - bo dla nich w ogóle jesteście abstrakcją; pzdr. chłopaki!), Badziew, Liściu, Śliwa, czy Orzeł&Lolek, są 'Tottalnym dnem' (specjalnie użyłem tego określenia w stosunku do Tottal Squadu, chodzi o postrzeganie raperów w naszym mieście;  bez urazy) w Koszalinie. Producenci typu: Ziemia, Bryza, Szyna, Kensee to KOSMOS! (props dla Ziemi za pseudo artystyczne /nikt się nie kapnął z dzieciaków;)/) Do czego dąży ta scena? "SCENA" xD Brak szacunku do starszych, którzy tą kulturę trzymają, bądź trzymali w 'kupie'! Chłopaczek z rocznika '94 nazwał mnie "jakiś typek"?! Ci ludzie są starsi o 6,7,8, a nawet 12 lat od Ciebie!!! Ogarnijcie się w końcu, albo jak napisał "lacville76" NIE BĘDZIE NICZEGO! Bo MY to robimy dla Was, dzięki NAM możecie robić to co robicie! Tak jak lata temu dzięki wielu osobom mogłem robić to co robię do tej pory! Te osoby nie są (lub są wyżej wymienione);nieważne!; Ci ludzie nie chcą za to propsów, nie oczekują niczego.  Mimo to potrafię okazać im szacunek za to co zrobili dla mnie!. Szydzisz? Chociaż miej świadomość z kogo 'DZIECIAKU'!

Offline

 

#8 2010-10-05 14:07:20

uzytkownik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 50

Re: Bany użytkowników

^ Przecież oni dzisiaj robią "rap" bo się nasłuchali Ryśka P. a jutro będą wiksowac do manieczek więc o czym tu rozmawiac.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Residencial Lela d'Fermina Cat Ba RĂŠsidence privĂŠe Bamboo Forest River View Hostel Novotel Lubumbashi