#1 2011-04-15 13:04:18

MNY

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 86

DIOX/THE RETURNERS - LOGIKA GRY

Diox / The Returners - Logika Gry to wspólny album Dioxa (współzałożyciela zespołu HIFI Banda) oraz duetu producenckiego The Returners: Little / DJ Chwiał. Na płytę składają się przemyślane teksty pełne zaangażowania i przekazu, brzmienia osadzone w stylistyce typowej dla najlepszych lat muzyki rap okraszone niezwykle gęstymi cutami i skreczami. Każda ze zwrotek Dioxa jest nagrana „na raz”, co w dobie rozwoju technologii i studyjnych trików jest celowym nawiązaniem do korzeni. Łącznie 14 dopracowanych tekstowo i aranżacyjnie utworów tworzy album będący logiczną kontynuacją dotychczasowej twórczości zarówno Dioxa, jak i duetu The Returners. Na płycie gościnnie pojawiają się: Pezet (Pezet&Małolat, Płomień 81) w bangerze „Muzyka podwórkowa” oraz Hades (HIFI Banda), Małpa (uznawany za rapowy debiut 2009 roku) i W.E.N.A. w utworze „Powiedz”. Pozostałe 12 nagrań, to solowe kawałki Dioxa.

Na prosto.pl jest taki opis tej płyty. Nie będę się rozpisywał strasznie. 14 numerów , 2 z gośćmi . Wrzuciłem płytę w napęd i ogień . Od strony instrumentalnej , cutów ogólnie muzycznej THE RETURNERS pokazali klase na poziom ogólnoświatowy . Diox ma bardzo życiowe wartości w tekstach , goście bardzo ładnie uzupełniają . Ogółem polecam płytę każdemu , w poniedziałek do empiku i jazda kupujcie płytke


Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez MNY (2011-04-15 13:04:49)


Hip-hop łamie mi serce kiedy patrze na was.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
koszalinhh.pun.pl