#1 2012-11-29 13:57:44

jan robak

Świerzak

Zarejestrowany: 2012-11-29
Posty: 1

Porządny Mix/Mastering w przystępnej cenie!

Siema!

Masz już dosyć niezrozumiałych wersów i ogólnie chujowej jakości kawałków? Chciałbyś, aby twoje numery nabrały profesjonalego brzmienia, wywyższając Cię jednocześnie na kolejny level w tej grze?
Nic prostszego! Z przyjemnością zajmę się obróbką Twoich wokali, dodając im soczystości i profesjonalizmu pod każdym względem!

Jeśli uważasz, że do dobrego brzmienia potrzeba Ci sprzętu za tysiące złotych - jesteś w błędzie!
Mix/mastering potrafi zdziałać cuda, jeśli zajmuje się nim odpowiednia osoba, umiąca wykorzystać wyobraźnie przy tworzeniu muzyki! (nawet jeśli nagrywasz na niskiej klasy sprzęcie)

Sam jestem artystą, przez co mam duże doświadczenie w tym co robię. Potrafię z "gównianego" kawałka wyciągnąć wszystko co najlepsze, zadowalając nawet najbardziej wybrednych!

Mixowałem już albumy hip-hop'owe, reggaowe, psycho-rapowe, a nawet nagrania chóru kościelnego! Możesz więc być pewny, że w pełni poradzę sobie i z Twoim projektem.


Cena jednego utworu (mix + mastering) - 50pln
Przy pełnym albumie możemy się dość mocno potargować!

Działam na sprzęcie:

FOSTEX PM-0.4 - aktywne monitory studyjne o legendarnej jakości brzmienia.
E-mu 0202  - profesjonalny interfejs audio.
ADOBE AUDITION CS6 - Program typu DAW
+ wtyczki z rodziny iZOTOPE oraz Waves

INSTRUKCJA CO I JAK PODESŁAĆ:

-Wokale powinny być w formacie wave (16/24 bit, 44100Hz)
-Wokale MUSZĄ być wyzerowane (tj. jeśli wokal zaczyna się w utworze od 10 sekundy to przed nim powinno być 10 sekund ciszy)
-każda scieżka powinna nosić odpowiednią nazwę np.wokal główny, podbicia, ref1, ref2, ref3 itp, itd.
-wokale powinny być odpowiednio ponazywane tj. tak, abym wiedział gdzie jest refren, gdzie pierwszqa zwrotka a gdzie kolejne.


Pliki przysyłaj w postaci linku do serweru np. www.sendspace.com na mail: janrobakbthc@gmail.com

SPRAWDŹ PRÓBKI OBRABIANEGO PRZEZE MNIE MATERIAŁU:

http://janrobak.pl/downloads/janrobak_m … probki.rar

KONTAKT:

GG:2968667
MAIL: JANROBAKBTHC@GMAIL.COM
STRONA: WWW.JANROBAK.PL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika rzeszów