#1 2016-04-17 21:22:30

uklejka

Świerzak

Zarejestrowany: 2014-08-14
Posty: 6

Jak poradzić sobie z bliznami na twarzy?

Witajcie. Niestety mam na twarzy przebarwienia i nie bardzo wiem jak e na co dzień "ukrywać". Do tej pory walczyłam z nimi różnymi maściami, ale jedynie nieznacznie się rozjaśniły, nic więcej. Teraz szukam czegoś co ukryje mi te wszystkie niedoskonałości i ujednolici cerę. Wiadomo - czytałam różne blogi, opinie, recenzje najróżniejszych kosmetyków, ale szukam tego najlepszego, silnie krającego, aczkolwiek nie tworzącego efektu maski. Na pewno każda z Was ma jakiś swój ulubiony kosmetyk tego typu, a może jest tu ktoś z podobnymi problemami do moich i mógłby mi coś konkretnego polecić? Na razie wstrzymywałam się z zakupem, bo opinie na jakie trafiałam w sieci nigdy nie były w 100% spójne, znalazłam tylko jeden podkład z pigmentami korygującymi, nad którym się mocno zastanawiam (ma dobre recenzje) i ujednolica cerę - co dla mnie jest mega ważne. Chodzi mi dokładnie o http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourjois … 0,1650,300 Miałyście go może? A jeśli tak, to jak się sprawdzał? Będę bardzo wdzięczna za opinie o nim lub namiary na coś co Waszym zdaniem się u mnie sprawdzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kulki do sit olkuskie wyroby emaliowane sklep firmowy garnki wynajem przyczep lublin